Dumpper Son Sürüm İndir [Dumper Wifi Şifre Kırma]

Dumpper Son Sürüm İndir - Dumper Wifi Şifre Kırma ücretsiz lisans ile paylaşılan kullanımı son derece basit bir wifi şifre kırma programıdır. Jumpstart ve Winpcap yazılımları da bu programın bir yardımcı paketidir. Daha önce pc yazılımları konumuzda bu programın bazı özelliklerinden bahsetmiştik. Aynı yazıda diğer programlarla da karşılaştırmasını yapmıştık.
Şimdiki yazımızda ise dumpper programının detaylı kullanımından bahsedeceğiz. Özet bilgilere ve karşılaştırmalara Bilgisayardan Wifi Şifre Kırma konumuzu okuyabilirsiniz.

Dumpper WPS açığı ile çalışan bir yazılımdır. Dolayısıyla WPS özelliği olmayan modemlerde çalışmaması normaldir. Ancak günümüzdeki çoğu modemde bu özellik mevcuttur. Sadece çok eski modemlerde bu özelliği göremeyebilirsiniz.

Kullanımı son derece basit bir programdır. Kurulumu da kullanımı kadar kolaydır. Sadece indirdiğiniz kurulum dosyasını çalıştırın ve gerekli talimatları uygun bir şekilde yerine getirdikten sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Dumpper kurulum dosyası yaklaşık 1 MB boyutundadır. Yani saniyeler içerisinde indirme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Dumpper Wifi Kırıcı Çalışıyor Mu?

Evet, Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarda sorunsuz bir şekilde çalışabilir. Ancak bu her wifi şifresini kırabileceği anlamına gelmez. Dumpper başarı oranı çok yüksek olan bir yazılım değildir. Genelde WPS açığı olan ve WPA şifreleme ile korunan modemlerde etkili olabilmektedir. Yine de bu modemlerde bile %100 başarı oranına sahip olduğunu söyleyemeyiz.

Windows dışındaki işletim sistemlerinde çalışıp çalışmadığı hakkında net bir bilgi yoktur. Ancak Windows bilgisayarınız yoksa eğlence amaçlı deneyebilirsiniz. Windows için üretilen yazılımlar diğer işletim sistemlerinde kesinlikle çalışmaz diye bir kural yok. Yani deneyerek öğrenebilirsiniz.

Eğer Android mobil cihazınız varsa tavsiye ettiğimiz uygulamayı inceleyip indirebilirsiniz:

Android Wifi Sifre Kirici İNDİR

Dumpper Kullanımı

Dumpper PC wifi şifre kırıcı programı kullanmak için üst düzey bir bilgiye ihtiyaç yoktur. Temel anlamda bilgisayar kullanmayı bilen herkes rahatça kullanabilir. Yapmanız gerekenler özetle şu şekilde:

 1. Antivirüs yazılımlarını ve Windows Güvenlik Duvarını pasif hale getirin.
 2. Gerekli yazılımları indirin ve kurulumları gerçekleştirin.
 3. Dumpper ikonuna sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırın.
 4. Ağlar sekmesinde gördüğünüz açılır listeden kendi kablosuz alıcınızı seçin. (Muhtemelen bir tane vardır.)
 5. Arama butonuna tıklayıp çevredeki ağları listeleyin.
 6. Wifi Şifre Kırma sekmesini açın.
 7. Hedef ağ seçimi yapın.
 8. WpsWin veya JumpStart butonlarından birine tıklayıp işlemi başlatın. İşlem tamamlandığında şifre ekranda gözükecektir.
Şimdi resimli anlatıma geçebiliriz.

Gerekli kurulumu gerçekleştirip yönetici olarak programı çalıştırın. Daha sonra resimde görülen birinci adımı gerçekleştirin. Yani kablosuz ağ adaptörü seçin ve arama butonuna tıklayın. Kablosuz ağlar listelendikten sonra Wifi Şifre Kırma sekmesine geçin.

Resimde kırmızı daire ile işaretli olan butonlardan birisine tıklayıp şifre kırma işlemini başlatabilirsiniz. Tabii ki, butonlardan herhangi birine tıklamadan önce yukarıdaki listeden hedef ağı seçmeyi unutmayın. Hedef ağı seçerken sinyal kalitesini de göz önünde bulundurun. Programın sağ sekmesinde seçilen ağ ile ilgili bilgiler yer almaktadır. Başarı oranının artmasını istiyorsanız hedef kablosuz ağda şunlara dikkat edin:
 • WPS özelliği olması,
 • WPA şifreleme kullanması,
 • Sinyal kalitesinin yüksek olması.
Bu üç temel özelliğe dikkat ederek seçiminizi yapın ve butona tıklayın. Kısa süre içerisinde sonuç alacaksınız. Karşılaştığınız sorunları açık bir şekilde yorum panelinden paylaşırsanız çözümlerini sizlerle paylaşabiliriz.

Dumpper Son Sürüm İndir [Dumper Wifi Şifre Kırma] Rating: 5 Diposkan Oleh: Admin

1 yorum:

 1. A word yeni konulan soruların cevaplarını göremiyorum.Yardımınızı rica ediyorum.Şifre kiricıyı yapamıyorum.Yardımlarının için şimdiden teşekkürler.İyi akşamlar

  YanıtlaSil

Yorum yaparken lütfen saygılı olunuz. Ya yapamadığınız yeri sorunuz ya da teşekkür ediniz. İyi eğlenceler.