PIN Çözücü (Şifre Oluşturucu)

Wifi Sifre Kirici Uygulamasının PIN Çözücü sayfasına hoş geldiniz. Bu sayfada merakla ve heycanla beklediğiniz wifi şifresini alacaksınız. Yapmanız gereken sadece uygulamada aldığınız PIN kodunu aşağıdaki metin kutusuna girip Şifreyi Al butonuna tıklamaktan ibaret. Bunları yaptıktan sonra şifreniz açılan sayfada gözükecektir. Eğer bir olumsuz durumla karşılaşırsanız yorum yaparak belirtebilirsiniz. Destek ekibimiz mutlaka dönüş yapacaktır. Ayrıca uygulamada gördüğünüz eksikleri de geliştirici ekibimizle paylaşabilirsiniz. Sitemize ve uygulamamıza destek olmak için sosyal medyada paylaşın!

PIN kodunuzu girin ve butona tıklayıp şifreyi alın.

Nasıl Güvenli Wifi Şifresi Oluşturabilirim?

Güvenli şifre oluşturmak aslında çok basit. Bunun için hazır şifre oluşturucu siteler bile mevcut. Şifrenizin güvenli ve güçlü olması için üç temel unsur vardır. İşte o unsurlar şu şekilde:
 1. Uzun olması,
 2. Büyük ve küçük harf içermesi,
 3. Rakamların ve özel karakterlerin kullanılmasıdır.
Bu hususlara dikkat ederek bir şifre seçimi yaparsanız son derece güvenli bir Wifi ağına sahip olabilirsiniz. Yine de güvenliğin sadece şifreden ibaret olmadığını unutmayın. Güvenlik ile ilgili diğer meselelere de dikkat etmeniz gerekmektedir. Örneğin en basitinden şifrenizi kimseyle paylaşmamanız gerekir. Bu gibi durumlarda da dikkatli olursanız %99'a yakın bir oranda şifre güvenliği sağlamış olursunuz.

PIN Çözücü (Şifre Oluşturucu) Rating: 5 Diposkan Oleh: Admin

3 yorum:

 1. Abi verdiği şifreyi bütün ağlarda denemem mi lazım anlamadım?

  YanıtlaSil
 2. İşe yaramadı yapamıyorum biri anlatsın şunu lütfen

  YanıtlaSil
 3. Bu verilen sifreyi naail yapiyoruz cozemedim olayi

  YanıtlaSil

Yorum yaparken lütfen saygılı olunuz. Ya yapamadığınız yeri sorunuz ya da teşekkür ediniz. İyi eğlenceler.