Rootsuz Wifi Şifre Kırma 2019

Daha önceki yazımda genel olarak bu alandaki uygulamalardan bahsetmiştim. Bu yazımda ise Rootsuz Wifi Şifre Kırma için kullanılan 2019 uygulamalarından bahsedeceğim. Zaten giriş yazımda bu tanıtım yazısını yakında yayınlayacağımı haber vermiştim. Temel bilgileri hatırlamak için anasayfadaki yazıya göz atabilirsiniz.

Çok Önemli Hatırlatma: Bu sitedeki bilgilerin ve yazılımların saldırı veya hırsızlık amacıyla kullanılması kesinlikle yasaktır. Sadece eğitim ve eğlence amaçlı kullanabilirsiniz.

Android Wifi Sifre Kirici Uygulamalar 2019

Daha önce PC için wifi şifre kırıcı uygulamaların incelemesini yapmıştık. Görmeyenler bağlantıya tıklayıp incelememizi okuyabilir. Bu yazımız ise mobil cihazlara yönelik olacak. Öncelikle en çok tercih edilen Android Wifi Sifre Kirici Uygulamalar ile başlıyoruz. Daha sonra IOS ile ilgili bilgileri yazı sonunda göreceksiniz. Kullanımı için "Nasıl Kullanılır?" başlıklarını okumayı unutmayın. Sonra yapamayan arkadaşlar sürekli neden olmuyor diye soruyor. Biraz okuyun lütfen.

Wifi Şifre Kırıcı Plus İndir

Uygulamaya ait ekran görüntülerini Google Play Store sayfasında görüntüleyebilirsiniz. Yazının devamında görsel olarak kullanımı anlatacağım için aşağıda da görebilirsiniz. Öncelikle uygulamaya gelen yorumlara bir bakalım.

Bu resimde sadece rasgele seçilmiş birkaç yorumun ekran görüntüsü var. Dilerseniz uygulama sayfasından diğer yorumlara da bakabilirsiniz. Yorumlar arasında bazı telefonlarda çalıştığı fakat bazı telefonlarda uyum sorunu olduğu gibi sorunlardan bahsedilmiş fakat incelemelerimize göre Android cihazların neredeyse %100'ünde sorunsuz çalışmaktadır.

Bunun dışında uygulamanın çalışmadığını söyleyen varsa mutlaka işlemleri eksik yapıyor veya yanlış bir yol izliyor demektir. Siz de aynı sorunlarla karşılaşmamak için aşağıdaki anlatıma mutlaka göz gezdirin.

Nasıl Kullanılır?

Nihayet uygulamanın kurulumuna ve kullanımına bakabiliriz. Uygulamanın Play Store sayfasının bağlantısını yukarıda paylaştık. Bu bağlantıya tıklayıp açılan sayfada YÜKLE butonuna basıyoruz. Daha sonra bildiğiniz gibi indirme ve kurulum işlemleri otomatik olarak gerçekleşiyor.

Uygulama açıldığında yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi bir ekran bizi karşılıyor. Bir programı en iyi şekilde kullanmak için "Nasıl Kullanılır?" bölümüne bakmak gerekir. O halde, "Nasıl Kullanılır?" yazısına tıklayıp öğrenelim.

1. Hedefe Yaklaş: Bilindiği gibi her kablosuz cihazın bir etki alanı vardır. Bir cihaza ne kadar yakın olursanız o kadar yüksek verim alırsınız. Dolayısıyla işlemler de o kadar hızlı gerçekleşir. Bu yüzden hedefinize olabildiğince yaklaşın.

2. Uygulamayı Değerlendir: Bu adım uygulama yapımcısının istediği bir şarttır. Zaten gerçekten uygulama 5 yıldızı hakediyor. O halde hakettiği değeri verelim. Hem böylelikle daha çok kişiye ulaşır ve daha çok kişi faydalanır.

3. Şifreleri Kır: Üçüncü adım şifreleri kır fonksiyonunu çalıştırmak olacak. Anasayfada bulunan "Şifreleri Kır" yazısına tıklayıp çok kısa bir süre bekliyoruz. Bu işlem saniyeler içerisinde gerçekleşecektir. Daha sonra size özel bir PIN kodu oluşturulacak. Bu PIN kodunu bir yere kaydedin veya kopyalayın.

4. Hedefe Bağlan: Son adım olarak elde ettiğiniz PIN kodunu wifisifrekirici.net sitesinde çözeceğiz. Anasayfadan "PIN OKUMA" sayfasına girin. Daha önceden kaydettiğiniz PIN kodunu boş alana yapıştırıp ŞİFREYİ GÖR butonuna tıklayın. Daha sonra şifrenizi alabilirsiniz.

Arkadaşlar bu işlemler toplamda birkaç gün sürebilir. Bu yüzden sabırlı olmak gerekiyor. Eğer hata alırsanız tekrar deneyebilirsiniz. Bu uygulamaya alternatif diğer uygulamalar da yakında bu yazımıza eklenecektir.

Wifi Sifre Kirici Rootlu Mu Yoksa Rootsuz Mu Çalışır?

İndirdiğiniz uygulamanın kullanımında hiçbir zorluk olmadığı gibi root ihtiyacı da yoktur. Dolayısıyla rootsuz bir şekilde uygulamayı kullanabilirsiniz.

Tabii ki bu rootlu cihazlarda çalışmayacağı anlamına gelmez. Rootlu cihazlarda da sorunsuz bir şekilde uygulamayı çalıştırıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

Uygulamanın sorunsuz çalışması için takip etmeniz gereken sadece 4 talimat vardır. Bunları yaptıktan sonra muhtemelen birkaç gün içerisinde amacınıza ulaşmış olursunuz.

Rootsuz Wifi Şifre Kırma 2019 Rating: 5 Diposkan Oleh: Admin

2 yorum:

  1. Mütiş bir uyugluma günlük hayatımda çok işe yarıyor tşk

    YanıtlaSil
  2. Şifre verdi ama nereye yapicam

    YanıtlaSil

Yorum yaparken lütfen saygılı olunuz. Ya yapamadığınız yeri sorunuz ya da teşekkür ediniz. İyi eğlenceler.